Annualmeeting-numbers: Difference between revisions
From CSDMS
No edit summary |
|||
| Line 5: | Line 5: | ||
|align="left"| '''# of submitted poster abstracts''' | |align="left"| '''# of submitted poster abstracts''' | ||
|align="left"| '''# of submitted Epub abstracts''' | |align="left"| '''# of submitted Epub abstracts''' | ||
|- | |||
| [[Form:Annualmeeting2026|2026]] | |||
| {{#expr: {{#ask:[[Category: CSDMS meeting 2026 participants]]|format=count}}}} | |||
| {{#expr:{{#ask:[[Category:CSDMS meeting 2026 participants]] [[CSDMS_meeting_poster_Epub_submit_2026::Poster]] | format=count}}}} | |||
| {{#expr:{{#ask:[[Category:CSDMS meeting 2026 participants]] [[CSDMS_meeting_poster_Epub_submit_2026::Poster & Epub]] | format=count}}}} | |||
|- | |- | ||
| [[Form:Annualmeeting2025|2025]] | | [[Form:Annualmeeting2025|2025]] | ||
