SEDIBUD 2008: Difference between revisions
From CSDMS
(New page: ===SEDIBUD workshop, September 9 - 13, 2008===) |
|||
Line 1: | Line 1: | ||
===SEDIBUD workshop, September 9 - 13, 2008=== | ===SEDIBUD workshop, September 9 - 13, 2008=== | ||
{| | |||
| width="380px"|'''Date:''' September 9 to 13, 2008 | |||
| align="left" rowspan=5 |[[image:Carbonates_WG_2008.JPG|220px]] | |||
|- | |||
| '''Location:''' Boulder, Colorado, USA | |||
|- | |||
| '''Agenda:''' Agenda as [[media:Carbonate_Agenda_2008.pdf|pdf]] | |||
|- | |||
| '''Participants:''' Workshop participants list as [[media:ParticipantList_Carbonates_2008.pdf|pdf]] | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|} | |||
'''Talks:''' |